zpět na blog

Jak prodat auto sám: proč na bez-bazaru.cz (1. díl)

V životě každého z nás mnohokrát nastane ten moment, kdy nám naše dosavadní auto už nestačí a chceme si pořídit auto nové. Pro český automobilový byznys je typické, že nasedneme do auta, odjedeme s ním do nejbližšího autobazaru, kde jim ochotně prodáme našeho miláčka pod cenou a na protiúčet s tučným doplatkem si vezmeme auto nové. Jde to ale mnohem výhodněji, a to třeba právě přes náš portál.

Proč bez-bazaru.cz ?

Ve 21. století už jde prodat auto daleko jednodušeji, pohodlněji a hlavně výhodněji, než tomu bylo ještě pár let zpět. Takovou malou revoluci v internetovém prodeji přináší právě web bez-bazaru.cz, kde mimo jiné máte garanci toho, že na Vás nebude čekat – na rozdíl od normálních bazarů, žádné nepříjemné překvapení. Asi si pokládáte otázku, jestli je to vůbec tak jednoduché a výhodné, jak se zdá. Pojďme se na to podívat

Jednoduchá registrace

Znáte ty stránky na internetu, kde si na to, abyste provedli registraci, musíte pomalu vzít týdenní dovolenou?

Ano, tak to my nejsme. Registrace Vám zabere opravdu pár minut, nemusíte ani ověřovat svoje telefonní číslo, ani potvrzovat registraci přes email. Prostě zadáte Vaše údaje, kliknete na zaregistrovat se a hned už můžete vkládat inzerát.

Rychlé vytvoření inzerátu vozu

U inzerátu prodávaného auta nemusíte vyplňovat spousty nesmyslných údajů, ale jen ty, které jsou pro budoucího kupujícího opravdu důležité. Potom nahrajete buďto svoje vlastní fotky, anebo, což prokazatelně zvyšuje šanci na prodej za vyšší cenu, zaplatíte pár korun a my Vám ho necháme profesionálně nafotit. Divili byste se, ale rozdíl v konečné sumě za prodané auto je vážně znatelný. Ale tomu se budeme věnovat jindy.

Nic neplatíte

A konečně v neposlední řadě, na rozdíl od konkurence, je inzerát na našem webu kompletně zdarma. Za to, že bude Vaše auto viset právě u nás na bez-bazaru.cz, nemusíte zaplatit ani korunu.